VETLANDA BAD & GYM - VIKTIG INFO

BADET ÖPPNAR IDAG 4 SEPTEMBER - LÄS IGENOM TEXTEN I LÄNKEN

 

Idag, 4 September,  öppnar Vetlanda Bad o Gym och vi har våra vanliga tider enligt nedan. OBSERVERA att Vetlanda Bad o Gym har prova-på under perioden 4-17 September. Detta innebär att du får betala 25:- som vanligt när du badar på våra reserverade tider. Men under perioden så kan du på övriga tider både bada, träna och använda relaxen gratis. Detta gäller både i Vetlanda och Myresjö. Det betyder också att under denna perioden skall du inte utnyttja vår förenings prova-på-erbjudande om ett gratis bad-träna-relax utan dessa sparar vi tills efter den allmänna prova-på-perioden.

 

Måndagar17.45 - 18.45Ledare: Margareta Johansson

Tisdagar15.00 - 16.00

Onsdagar12.00 - 12.45

Fredagar18.00 - 19.00

0 Kommentarer
50 000 starka skäl att bli medlem

Har du, eller någon du känner, reumatism? I så fall ska du absolut bli medlem i Reumatikerförbundet. Våra medlemmar berättar varför.

Bli medlem!

Ge en gåva som ger hopp

Varje bidrag, litet som stort, är lika välkommet. Och du kan vara säker på att pengarna gör nytta. Läs mer eller välj belopp eller valfri summa.